10-05-2018, 22:58

19 травня 2018 року о 18.00 годині в приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України (вул. Грушевського, 30/1) відбудеться IX Фестиваль грузинської культури, присвячений 100-річчю Незалежності Грузії. 
На честь визначної дати відбудеться святковий концерт, в якому візьмуть участь такі артисти: Народний ансамбль грузинських народних танців "ІБЕРІЕЛІ", 
Фольклорний ансамбль грузинського культурно-освітнього центру та інші.,
Запрошенi відомі виконавці з Грузії: відомій гурт "URSA
У фойє концертного залу буде проходити виставка -
На Фестивалі будуть присутні Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Гела Думбадзе, Міністр культури України і інші офіційні особи уряду Грузії і України.
Організатор Фестивалю: Асоціація грузин України "Іберієлі", Всеукраїнське суспільне об’єднання "Георгія"

31-12-2017, 17:21

Дорогі друзі!

Грузинська діаспора в України щиро вітає Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!

 Настає Новий рік – час нових надій, успіхів і перемог. Яким він буде, залежить від кожного з нас. Тому, насамперед, бажаємо всім віри в себе і свої сили, великих звершень, відкриттів і сподівань. Ми їх обов'язково втілимо в життя! Нехай наступаючий рік лише примножує рахунок щасливих миттєвостей, поруч будуть дорогі вам люди, а тепло сімейного вогнища приверне бажаних гостей. Підбадьорте втомлених, посміхніться тим, хто самотній — і життя сторицею віддячить вам за вашу турботу. Прийміть сердечні побажання здоров'я, благополуччя, щастя і процвітання! Гарного настрою та веселих новорічних свят! 

26-11-2017, 14:28

У кінотеатрі Київ з 26 до 28 листопада відбудеться XIII Фестиваль Нового грузинського кіно, де покажуть чотири неодноразово відзначені престижними міжнародними преміями стрічки відомих грузинських кінорежисерів. Організаторами кінофестивалю є Всеукраїнське суспільне об’єднання  “Георгія” та Асоціація грузин України “Іберіелі”

Фестиваль Нового грузинського кіно 26 листопада відкриє художній фільм «Заручники», дія якого розгортається в 1983-му році в Грузії. У центрі сюжету компанія з шести молодих хлопців і однієї дівчини, які задля втечі з Радянського Союзу запланували викрадення літака та стали терористами.

Також буде показано документальний фільм «Я переплила Інгурі», в якому відображена війна в Абхазії, післявоєнний період і доля грузин, що залишилися за лінією розмежування...

 

24-08-2017, 08:00

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України!

26 роки майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. За цей невеликий проміжок часу ми пережили злети та падіння, втрати й здобутки.

Сьогодні Україна опинилася у важкій ситуації, коли, прикриваючись благими цілями, внутрішні та зовнішні вороги намагаються посягнути на найдорожчий скарб українського народу - недоторканність нашої Батьківщини...

 

18-07-2017, 15:49

Президент України Петро Порошенко 17–19 липня здійснить державний візит до Грузії, де планує взяти участь у роботі інвестиційного круглого столу в Батумі. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Програмою візиту передбачені зустрічі П.Порошенка з президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі, прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі, головою парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе.

Також запланована спільна участь президентів України і Грузії у роботі інвестиційного круглого столу в Батумі.

Планується також підписання низки двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення стратегічної співпраці між Україною та Грузією.

Зазначається, що глави держав відкриють роботу бізнес-форуму в Тбілісі.

 

24-04-2017, 17:43

З 24 квітня всі зареєстровані в громаді особи зможуть скористатися корпоративною знижкою на всі рейси авіакомпанії YANAIR.

26-03-2017, 11:27

Хочемо повідомити, що грузинська авіакомпанія «Аірзена» з 2-го квітня розпочинає щоденні рейси у напрямку Тбілісі - Київ (Жуляни) - Тбілісі.

31-12-2016, 15:38

Про дружні відносини між грузинським і українським народами вже не мало сказано.

21-12-2016, 17:38

Грузинський культурно-освітній центр м. Києва розпочинає набір слухачів на курси грузинської мови. 

1-12-2016, 18:36

В рамках Всеукраинского гастрольного тура, ансамбль "Кутаиси" проведет концерт в Киеве 22 декабря 2016 г. в ДК «КПИ». "Уникальные постановки и хореография, роскошные костюмы, сопровождение оркестра подарят эмоции, способные озарить ваше сердце"- именно такое зрелище обещают зрителям организаторы мероприятия.


უკან1 2 წინ