Всеукраїнський гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії «Кутаїсі».

Всеукраїнський гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії «Кутаїсі».2 грудня 2019 р. 19.00 -Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, Киев, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

 

Спеціально для членів грузинської діаспори та наших друзів з 28.11 до 2-го грудня діє 50% знижка. Скористатися знижкою можна на сайту KONTRMARKA.UA (промокод iberieli)

 

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в містах України! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце.

 

Справжній культурний «скарб» Грузії, ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом.

Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.