ТМ «Грузинська діаспора» запрошує дітей та дорослих танцювати.
ТМ «Грузинська діаспора» запрошує дітей та дорослих танцювати.Грузинський народний танець являє грузинську душу та історію з кожної частинки Грузії. Цей захопливий дух і абсолютно дивовижні танці представляють живу книгу історії, яка охоплює століття розвитку грузинського мистецтва, культури і традицій.
Навчіться танцювати - і ви відчуєте, як разом з танцем у ваше життя увійдуть бадьорість та позитив, ритм та енергія.
Київський грузинський культурно-освітній центр «Іберіелі» за сприяння Торгової марки «Грузинська діаспора» запрошує дітей та дорослих танцювати. Тут на вас чекає інший світ - яскравий, привабливий, незабутній. Світ творчості і краси, емоцій і ритму - відкрийте його для себе.
Останнім часом досить багато так званих шкіл, студій, які пропонують свої послуги з навчання грузинських танців. На жаль, 95% викладачів - не професіонали, а люди, які не мають профільної освіти, а 99,9% колективів працюють нелегально.
«Іберіелі» - це команда професійних педагогів, серед яких заслужений діяч мистецтв України і Грузії, переможці та лауреати багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів. Під керівництвом тренерів ви навчитеся керувати тілом, отримаєте відмінну фізичну форму і пластику. Ви відчуєте, що свобода і радість руху, - це велика майстерність і чистий драйв.
Ми чекаємо на вас!