18 травня в Україні відбудеться Х-й фестиваль грузинської культури

18 травня в Україні відбудеться Х-й фестиваль грузинської культури18 травня в Миргороді відбудеться Х-й фестиваль грузинської культури.

 Цього року фестиваль приурочений до двох важливих подій: Дня Незалежності Грузії та 50-річчя створення Літературно-меморіального музею великого грузинського поета Давида Гурамішвілі.

 

У рамках фестивалю в музеї Давида Гурамішвілі відбудеться церемонія офіційного відкриття заходу, в якій візьмуть участь Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе та інші почесні гості.

 

Крім того, на кладовищі, де похований Давид Гурамішвілі, настоятель пастви київської парафії Української православної церкви Св. Тамари отець Кахабері служитиме молебень подяки.

 

Захід продовжиться на центральній площі Миргорода, де офіційно відкриється X-й фестиваль грузинської культури.

 

Одночасно з концертною програмою будуть діяти атракціони, виставки, грузинська та українська кухня. Також відбудеться церемонія вручення кубка посла Грузії за найкраще виконання грузинського танцю поміж хореографічних колективів Полтавської області.

 

Учасниками фестивалю є ансамбль грузинського народного танцю «Іберіелі» (Київ), ансамбль «Колхеті» (Харків), ансамбль «Ріоні» (Дніпропетровськ), а спеціальним гостем буде легендарний грузинський ансамбль «Картулі хмебі» («Грузинські голоси»).

 

Фестиваль проводиться за підтримки Всеукраїнського громадського об’єднання «Георгія», дирекції Миргородського літературно-меморіального музею Давида Ґурамішвілі, мерії міста Миргорода, молодого посла Грузії в Україні, посольства Грузії в Україні та Міністерства освіти, науки, культури і спорту Грузії.

 

Інформаційна підтримка заходу: FrontNewsInternational